AKTUALIZACJA ROZKŁADU JAZDY: 03.09.2018, PRZETARGI: 16.05.2019

Bilet metropolitalny z rabatem 50%

2018-12/1545393752-jakdojade.png

Miejskim Zakłąd Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że za pośrednictwem aplikacji mobilnej operatora Jakdojade.pl za bilety będzie można płacić nie tylko BLIKiem i kartą ale także przez Google Pay.

Promocja będzie uruchomiona we wszystkich miastach, w których dostępna jest usługa zakupu biletów i będzie trwać do 15.11.2018 lub do wyczerpania kwoty promocji. Użytkownicy płacąc z Google Pay zyskują teraz podwójnie, dzięki promocji płacą tylko połowę ceny!

Przy tworzeniu Jakdojade najważniejsza jest dla nas wygoda użytkownika, więc taki musiał być kolejny sposób płatności. Google Pay idealnie sprawdzi się dla użytkowników Androida – jeden sposób płatności dla wielu aplikacji czy usług, bez potrzeby podpinania karty w każdej z nich.
Google Pay to rozwiązanie pozwalające na dokonywanie zbliżeniowych transakcji mobilnych w terminalach POS oraz płatności bezgotówkowych w internecie i aplikacjach. W Polsce można korzystać z niego rejestrując kartę wydaną przez jeden z 12 banków.

 

                   Miesjki Zakład Komunkacji                                    City-nav Sp. z o.o.
                   Wejherowo Sp. z o.o.