AKTUALIZACJA ROZKŁADU JAZDY: 01.01.2020, PRZETARGI: 25.06.2019

Witamy nowego operatora - zbiletem.pl!

2020-01-30 08:36:18
2020-01/1580371674-zbiletempl.png

Bilety metropolitalne na komunikację miejską i kolej na obszarze funkcjonowania MZKZG, dostępne są już w darmowej aplikacji zbiletem.pl, na smartfony. W aplikacji można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności Google Pay ™, Apple Pay ™ oraz Blika. Można też płacić każdą kartą płatniczą Visa i Mastercard. Aplikacja działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność, a bilety z których korzystamy najczęściej, dostępne są od razu po uruchomieniu aplikacji, zawsze pod ręką. Aplikacja jest dostępna w: Sklepie Play (Android) oraz App Store (iOS).

Jak kupić bilet poprzez zbiletem.pl?:
pobieramy aplikację ze sklepu,
podajemy numer telefonu w celu weryfikacji,
wybieramy emitenta "Trójmiasto (MZKZG)",
przechodzimy do zakupu wybranego przez nas biletu.

W aplikacji zbiletem.pl istnieje możliwość zakupu biletów czasowych (1-godzinne, 24-godzinne i 72-godzinne) i jednoprzejazdowych ważnych w pojazdach MZK Wejherowo, ZKM w Gdyni oraz ZTM Gdańsk.

Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Poza obszarem MZKZG między innymi w Warszawie, Krakowie czy Łodzi. Szczegóły na: http://zbiletem.pl/. W przypadku wystąpienia problemów z zakupem biletu bądź w celach reklamacyjnych należy skontaktować się poprzez adres e-mail: kontakt@zbiletem.pl.