AKTUALIZACJA ROZKŁADU JAZDY: 01.01.2020, PRZETARGI: 25.06.2019

Portfel elektroniczny

2016-12-15 11:35:55
2018-12/1545393902-masterpass.png

Czym jest MasterPass?

MasterPass to usługa typu „portfel elektroniczny". Oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i kolejny raz wprowadzać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

 

Wolność zakupów

Jeżeli posiadasz już konto w MasterPass, każde Twoje urządzenie – smartfon, tablet lub komputer – staje się wygodnym narzędziem do robienia szybkich zakupów w Internecie. Nie potrzebujesz niczego więcej, nie musisz nawet sięgać do portfela po kartę! MasterPass działa tak samo w dowolnym miejscu na świecie i nic nie kosztuje.

 

Rejestracja kart

Możesz kupować online, gdziekolwiek jesteś – w domu, w podróży, w pracy czy na wakacjach, ponieważ wszystkie Twoje dane są przechowywane w elektronicznym portfelu. MasterPass pozwala na rejestrację kart: MasterCard, Maestro, Diners Club International, Discover Network, Visa, American Express.

 

Wygoda

Nie ważne, gdzie jesteś i z jakiego urządzenia kupujesz - masz szybki dostęp do płatności online. Nie potrzebujesz sięgać po karty, a kupować możesz nawet w podróży. Wystarczy, że dany sklep internetowy jest oznaczony logo MasterPass.

 

Bezpieczeństwo

Konta MasterPass są chronione wielowarstwowym systemem zabezpieczeń.

  1. Użytkownik najpierw jest weryfikowany w momencie zakładania portfela i dodawania karty. Dzięki temu tylko i wyłącznie posiadacz karty może korzystać z portfela w systemie MasterPass.
  2. Kolejne zabezpieczenie to zatwierdzanie każdej płatności poprzez logowanie do MasterPass oraz podanie mPIN-u.
  3. Uwierzytelnianie transakcji w MasterPass/MasterCard Mobile za pomocą mPIN-u podnosi bezpieczeństwo, ponieważ eliminuje konieczność korzystania z kodów CVV/CVC dostępnych na karcie.

Globalny zasięg

MasterPass to jedna globalna platforma. Transakcji dokonujesz bezpłatnie z dowolnego miejsca na świecie, w którym usługa jest dostępna. Płacisz wygodnie i bezpiecznie we wszystkich sklepach oznaczonych logotypem. Od teraz platforma MasterCard Mobile staje się częścią MasterPass.

 

Aktywacja usługi

masterpass.png