AKTUALIZACJA ROZKŁADU JAZDY: 05.03.2018, PRZETARGI: 17.04.2018

Promocja!!! bilet tylko za 1 zł

2017-07/1499254786-plakat-a.jpg

Bilet za 1 zł!
GoPay przygotował promocję dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Pasażer, który kupi jednoprzejazdowy bilet metropolitalny przez aplikację GoPay zapłaci tylko 1 zł.

Zasady promocji
Promocja przeznaczona jest dla użytkowników aplikacji mobilnej GoPay. Bilet za 1 zł można kupić wyłącznie za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass (przed wejściem do środka komunikacji miejskiej). Minimalna cena nominalna biletu objętego promocją nie może być niższa niż 2 zł. To oznacza, że w ramach oferty jednoprzejazdowych biletów metropolitalnych promocją będą objęte bilety:
• za 3 zł – normalny na linie zwykłe;
• za 2 zł – ulgowy na linie nocne, pospieszne, specjalne i zwykłe;
• za 4 zł – normalny na linie nocne, pospieszne, specjalne i zwykłe.
Podczas jednej płatności można zakupić wyłącznie 1 promocyjny bilet. Z promocji można skorzystać wielokrotnie.
W chwili dokonania płatności za bilet konto pasażera zostanie obciążone w pełnej wysokości dokonywanej opłaty. Zwrot przyznany w ramach promocji zostanie dokonany najpóźniej po 30 dniach od dokonania transakcji objętej promocją, na numer rachunku bankowego, z którego realizowana była płatność.
Promocja trwa od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r. jednak nie dłużej niż do wyczerpania ustalonego limitu za bilety objęte promocją (40 000 zł). GoPay na bieżąco będzie informował o kwocie jaka pozostała w promocji.
Szczegóły oraz informacje przedstawione są w regulaminie promocji oraz na stronie GoPay. Instrukcja korzystania z aplikacji GoPay dostępna jest tutaj.