MZK Wejherowo

Rozkład Jazdy

 

BIP

Linie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19
P A C D
powrót powrót pomoc

Przystanek Gościcino Wiejska 01

Przystanek: Gościcino Wiejska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-03-14
2-454-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

05:25 06:05 07:05 08:05 14:45 15:48 16:45
17:35

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

05:25 06:05 07:05 08:05 14:45 15:48 16:45
17:35

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

10:01 11:01 16:03 18:05

Odjazdy w niedziele i święta

09:55 11:01 16:03 18:05

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Os. Fenikowskiego 01 - WEJHEROWO OS Fenikowskiego - Orzeszkowej - Gdańska - 1 Brygady Pancernej WP - Kociewska - Pomorska - 1 Brygady Pancernej WP - Przemysłowa - Szkolna - Zamostna - Leśna - Szeroka - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wiejska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-09-01
2-454-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

04:26 04:51 05:23 05:38 06:08 06:30 06:55
07:15 07:36 07:58 08:20 08:45 09:15 10:02
10:37 11:12 11:50 12:22 13:02 13:32 14:02
14:23 14:52 15:12 15:34 16:04 16:26 16:48
17:18 17:50 18:31 19:13 19:33 20:33 21:33
22:59

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:26 04:51 05:23 05:50 06:22 06:55 07:25
07:58 08:43 09:17 10:05 10:41 11:21 11:51
12:31 13:06 13:41 14:21 14:56 15:31 16:03
16:40 17:09 17:48 18:31 19:13 19:33 20:33
21:33 22:59

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

04:53 06:06 07:19 08:05 08:40 09:15 10:05
10:37 11:15 11:48 12:22 13:02 13:32 14:12
14:48 15:23 15:55 16:29 17:03 17:48 18:31
19:13 19:33 20:33 21:33 22:59

Odjazdy w niedziele i święta

04:53 06:06 07:19 08:08 08:40 09:15 10:05
10:37 11:15 11:48 12:22 13:02 13:32 14:12
14:48 15:23 15:55 16:29 17:03 17:48 18:31
19:13 19:33 20:33 21:33 22:59

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Odrębna 01 - Roszczynialskiego - Wniebowstąpienia - Rzeźnicka - Św.Jana - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wiejska 01

Kierunek: Wejherowo Cegielnia 01

Rozkład ważny od: 2017-01-30
2-454-01

Odjazdy w niedziele i święta

09:56 W 10:50 R
Legenda
W
kurs do Wejherowo CEGIELNIA przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Wejherowska - Sucharskiego - Sobieskiego - Strzelecka - Marynarki Wojennej - Wejherowo Cegielnia - Wejherowo Cegielnia 01

Przystanek: Gościcino Wiejska 01

Kierunek: Bolszewo Gimnazjum 01

Rozkład ważny od: 2015-04-01
2-454-01

Odjazdy w poniedziałek

07:35 13:44

Odjazdy w wtorek

07:35 13:44

Odjazdy w środę

07:35 13:44

Odajzdy w czwartek

07:35 13:44

Odjazdy w piątek

07:35 13:44

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Szeroka - Leśna - Bolszewo Gimnazjum - Bolszewo Gimnazjum 01