MZK Wejherowo

Rozkład Jazdy

 

BIP

Linie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19
P A C D
powrót powrót pomoc

Przystanek Gościcino Wąska 01

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2018-03-05
2-455-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

05:21 06:07 07:10 08:08 14:44 15:47 16:44
17:21

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

10:21 16:01 18:01

Odjazdy w niedziele i święta

09:57 11:01 16:01 18:02

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Os. Fenikowskiego 01 - WEJHEROWO OS Fenikowskiego - Orzeszkowej - Gdańska - 1 Brygady Pancernej WP - Kociewska - Pomorska - 1 Brygady Pancernej WP - Przemysłowa - Szkolna - Zamostna - Leśna - Szeroka - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2018-05-08
2-455-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

04:23 04:53 05:26 05:41 06:13 06:36 06:50
07:18 07:39 08:01 08:23 08:48 09:18 10:05
10:40 11:15 11:55 12:25 13:05 13:35 14:05
14:26 14:55 15:15 15:37 16:07 16:29 16:51
17:21 17:53 18:37 19:19 19:39 20:39 21:39
23:07

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:28 04:53 05:26 05:52 06:24 06:57 07:27
08:01 08:45 09:19 10:07 10:43 11:23 11:53
12:33 13:08 13:43 14:23 14:58 15:33 16:05
16:42 17:11 17:50 18:33 19:15 19:35 20:35
21:35 23:01

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

04:52 06:13 07:17 08:11 08:43 09:18 10:08
10:41 11:18 11:55 12:25 13:05 13:40 14:15
14:51 15:23 15:58 16:32 17:04 17:51 18:37
19:19 19:39 20:39 21:39 23:07

Odjazdy w niedziele i święta

04:52 06:13 07:17 08:11 08:43 09:18 10:08
10:41 11:18 11:55 12:25 13:05 13:40 14:15
14:51 15:23 15:58 16:32 17:04 17:51 18:37
19:19 19:39 20:39 21:39 23:12

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Odrębna 01 - Roszczynialskiego - Myśliwska - 12 Marca - Rzeźnicka - Św.Jana - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Most 02

Rozkład ważny od: 2018-02-12
2-455-01

Odjazdy w niedziele i święta

09:58 W 10:52 R
Legenda
W
kurs do Wejherowo CEGIELNIA przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Szeroka 01 - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Gościcino Most 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Południowa 02

Rozkład ważny od: 2018-02-12
2-455-01

Odjazdy w niedziele i święta

10:52 R
Legenda
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Cegielnia 01 - Marynarki Wojennej - Strzelecka - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Drzewiarza - Gościcino Południowa 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Bolszewo Gimnazjum 01

Rozkład ważny od: 2015-04-01
2-455-01

Odjazdy w poniedziałek

07:37 13:46

Odjazdy w wtorek

07:37 13:46

Odjazdy w środę

07:37 13:46

Odajzdy w czwartek

07:37 13:46

Odjazdy w piątek

07:37 13:46

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Szeroka - Leśna - Bolszewo Gimnazjum - Bolszewo Gimnazjum 01