MZK Wejherowo

Rozkład Jazdy

 

BIP

Linie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19
P A C D
powrót powrót pomoc

Przystanek Gościcino Wąska 01

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-03-14
2-455-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

05:27 06:07 07:07 08:07 14:47 15:50 16:47
17:37

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

05:27 06:07 07:07 08:07 14:47 15:50 16:47
17:37

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

10:03 11:03 16:05 18:07

Odjazdy w niedziele i święta

09:57 11:03 16:05 18:07

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Os. Fenikowskiego 01 - WEJHEROWO OS Fenikowskiego - Orzeszkowej - Gdańska - 1 Brygady Pancernej WP - Kociewska - Pomorska - 1 Brygady Pancernej WP - Przemysłowa - Szkolna - Zamostna - Leśna - Szeroka - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-09-01
2-455-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

04:28 04:53 05:25 05:40 06:10 06:32 06:57
07:17 07:38 08:00 08:22 08:47 09:17 10:04
10:39 11:14 11:52 12:24 13:04 13:34 14:04
14:25 14:54 15:14 15:36 16:06 16:28 16:50
17:20 17:52 18:33 19:15 19:35 20:35 21:35
23:01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:28 04:53 05:25 05:52 06:24 06:57 07:27
08:00 08:45 09:19 10:07 10:43 11:23 11:53
12:33 13:08 13:43 14:23 14:58 15:33 16:05
16:42 17:11 17:50 18:33 19:15 19:35 20:35
21:35 23:01

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

04:55 06:08 07:21 08:07 08:42 09:17 10:07
10:39 11:17 11:50 12:24 13:04 13:34 14:14
14:50 15:25 15:57 16:31 17:05 17:50 18:33
19:15 19:35 20:35 21:35 23:01

Odjazdy w niedziele i święta

04:55 06:08 07:21 08:10 08:42 09:17 10:07
10:39 11:17 11:50 12:24 13:04 13:34 14:14
14:50 15:25 15:57 16:31 17:05 17:50 18:33
19:15 19:35 20:35 21:35 23:01

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Odrębna 01 - Roszczynialskiego - Wniebowstąpienia - Rzeźnicka - Św.Jana - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Wejherowo Cegielnia 01

Rozkład ważny od: 2017-01-30
2-455-01

Odjazdy w niedziele i święta

09:58 W 10:52 R
Legenda
W
kurs do Wejherowo CEGIELNIA przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Wejherowska - Sucharskiego - Sobieskiego - Strzelecka - Marynarki Wojennej - Wejherowo Cegielnia - Wejherowo Cegielnia 01

Przystanek: Gościcino Wąska 01

Kierunek: Bolszewo Gimnazjum 01

Rozkład ważny od: 2015-04-01
2-455-01

Odjazdy w poniedziałek

07:37 13:46

Odjazdy w wtorek

07:37 13:46

Odjazdy w środę

07:37 13:46

Odajzdy w czwartek

07:37 13:46

Odjazdy w piątek

07:37 13:46

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Szeroka - Leśna - Bolszewo Gimnazjum - Bolszewo Gimnazjum 01