MZK Wejherowo

Rozkład Jazdy

 

BIP

Linie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19
P A C D
powrót powrót pomoc

Przystanek Gościcino Okrężna 01

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Góra Szkolna 02

Rozkład ważny od: 2018-03-05
2-456-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

05:22 06:08 07:11 08:09 14:45 15:48 16:45
17:22

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:44 05:22 06:08 07:11 08:09 14:45 15:48
16:45 17:22

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

10:22 16:02 18:02

Odjazdy w niedziele i święta

09:58 11:02 16:02 18:02

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Bolszewo Łąkowa 01 - Szkolna - Zamostna - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Zamostna - dr. do Góry Pom - Góra Szkolna - Góra Szkolna 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2018-05-08
2-456-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

04:24 04:54 05:27 05:42 06:14 06:37 06:51
07:19 07:40 08:02 08:24 08:49 09:19 10:06
10:41 11:16 11:56 12:26 13:06 13:36 14:06
14:27 14:56 15:16 15:38 16:08 16:30 16:52
17:22 17:54 18:38 19:20 19:40 20:40 21:40
23:08

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:24 04:54 05:27 05:55 06:27 07:00 07:30
08:03 08:48 09:22 10:09 10:39 11:19 11:49
12:26 13:01 13:41 14:16 14:52 15:24 15:59
16:33 17:05 17:55 18:38 19:20 19:40 20:40
21:40 23:08

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

04:53 06:14 07:18 08:12 08:44 09:19 10:09
10:42 11:19 11:56 12:26 13:06 13:41 14:16
14:52 15:24 15:59 16:33 17:05 17:52 18:38
19:20 19:40 20:40 21:40 23:08

Odjazdy w niedziele i święta

04:53 06:14 07:18 08:12 08:44 09:19 10:09
10:42 11:19 11:56 12:26 13:06 13:41 14:16
14:52 15:24 15:59 16:33 17:05 17:52 18:38
19:20 19:40 20:40 21:40 23:14

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Odrębna 01 - Roszczynialskiego - Myśliwska - 12 Marca - Rzeźnicka - Św.Jana - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Gościcino Most 02

Rozkład ważny od: 2018-02-12
2-456-01

Odjazdy w niedziele i święta

09:59 W 10:53 R
Legenda
W
kurs do Wejherowo CEGIELNIA przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Szeroka 01 - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Gościcino Most 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Gościcino Południowa 02

Rozkład ważny od: 2018-02-12
2-456-01

Odjazdy w niedziele i święta

10:53 R
Legenda
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Cegielnia 01 - Marynarki Wojennej - Strzelecka - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Drzewiarza - Gościcino Południowa 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Bolszewo Gimnazjum 01

Rozkład ważny od: 2015-04-01
2-456-01

Odjazdy w poniedziałek

07:38 13:47

Odjazdy w wtorek

07:38 13:47

Odjazdy w środę

07:38 13:47

Odajzdy w czwartek

07:38 13:47

Odjazdy w piątek

07:38 13:47

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Szeroka - Leśna - Bolszewo Gimnazjum - Bolszewo Gimnazjum 01