MZK Wejherowo

Rozkład Jazdy

 

BIP

Linie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19
P A C D
powrót powrót pomoc

Przystanek Gościcino Okrężna 01

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-03-14
2-456-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

05:28 06:08 07:08 08:08 14:48 15:51 16:48
17:38

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

05:28 06:08 07:08 08:08 14:48 15:51 16:48
17:38

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

10:04 11:04 16:06 18:08

Odjazdy w niedziele i święta

09:58 11:04 16:06 18:08

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Os. Fenikowskiego 01 - WEJHEROWO OS Fenikowskiego - Orzeszkowej - Gdańska - 1 Brygady Pancernej WP - Kociewska - Pomorska - 1 Brygady Pancernej WP - Przemysłowa - Szkolna - Zamostna - Leśna - Szeroka - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Gościcino Robakowska 02

Rozkład ważny od: 2017-09-01
2-456-01

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) poza okresem letnich wakacji szkolnych

04:29 04:54 05:26 05:41 06:11 06:33 06:58
07:18 07:39 08:01 08:23 08:48 09:18 10:05
10:40 11:15 11:53 12:25 13:05 13:35 14:05
14:26 14:55 15:15 15:37 16:07 16:29 16:51
17:21 17:53 18:34 19:16 19:36 20:36 21:36
23:02

Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie letnich wakacji szkolnych

04:29 04:54 05:26 05:53 06:25 06:58 07:28
08:01 08:46 09:20 10:08 10:44 11:24 11:54
12:34 13:09 13:44 14:24 14:59 15:34 16:06
16:43 17:12 17:51 18:34 19:16 19:36 20:36
21:36 23:02

Odjazdy we wszystkie soboty (oprócz świąt)

04:56 06:09 07:22 08:08 08:43 09:18 10:08
10:40 11:18 11:51 12:25 13:05 13:35 14:15
14:51 15:26 15:58 16:32 17:06 17:51 18:34
19:16 19:36 20:36 21:36 23:02

Odjazdy w niedziele i święta

04:56 06:09 07:22 08:11 08:43 09:18 10:08
10:40 11:18 11:51 12:25 13:05 13:35 14:15
14:51 15:26 15:58 16:32 17:06 17:51 18:34
19:16 19:36 20:36 21:36 23:02

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Wejherowo Odrębna 01 - Roszczynialskiego - Wniebowstąpienia - Rzeźnicka - Św.Jana - Sobieskiego - Sucharskiego - Wejherowska - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Gościcino Robakowska 02

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Wejherowo Cegielnia 01

Rozkład ważny od: 2017-01-30
2-456-01

Odjazdy w niedziele i święta

09:59 W 10:53 R
Legenda
W
kurs do Wejherowo CEGIELNIA przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska
R
kurs przez pętlę linii 3 Gościcino Robakowska

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Lęborska - Wejherowska - Sucharskiego - Sobieskiego - Strzelecka - Marynarki Wojennej - Wejherowo Cegielnia - Wejherowo Cegielnia 01

Przystanek: Gościcino Okrężna 01

Kierunek: Bolszewo Gimnazjum 01

Rozkład ważny od: 2015-04-01
2-456-01

Odjazdy w poniedziałek

07:38 13:47

Odjazdy w wtorek

07:38 13:47

Odjazdy w środę

07:38 13:47

Odajzdy w czwartek

07:38 13:47

Odjazdy w piątek

07:38 13:47

Linię obsługują autobusy niskopodłogowe // Rozkład jazdy: www.mzkwejherowo.pl // Dyspozytor tel: 58/572-29-33

Trasa: Gościcino Południowa 02 - Drzewiarza - Lęborska - Słoneczna - GOŚCICINO Robakowska - Słoneczna - Szeroka - Leśna - Bolszewo Gimnazjum - Bolszewo Gimnazjum 01