AKTUALIZACJA ROZKŁADU JAZDY: 06.02.2024, PRZETARGI: 16.01.2024

Odpowiedzialność społeczna

MZK Wejherowo w drodze do zrównoważonej przyszłości!

Drodzy mieszkańcy Wejherowa, Redy, Rumi, gminy Wejherowo i gminy Luzino. Z radością informujemy, że Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. rozpoczął proces przygotowywania raportu o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Jako kluczowy element miejskiej mobilności, zdajemy sobie sprawę z naszej roli w kreowaniu zrównoważonej przyszłości naszej okolicy. Raport CSR będzie dla nas nie tylko środkiem do przeglądu dotychczasowych działań, ale przede wszystkim drogowskazem do dalszego rozwoju w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zależy nam, abyśmy w przyszłości wszyscy mogli oddychać czystym powietrzem. 

W tym ważnym przedsięwzięciu chcemy uwzględnić głos każdego z Państwa – naszych Pasażerów, Pracowników, Partnerów oraz wszystkich mieszkańców Wejherowa, Redy, gminy Wejherowo i gminy Luzino. Państwa opinie i doświadczenia są dla nas cenne, a wkład – nieoceniony. Dążymy do tego, aby nasze autobusy były nie tylko środkiem transportu, ale także symbolem ekologicznej świadomości i społecznej odpowiedzialności.

Bądźcie Państwo z nami na tej drodze! Zachęcamy do śledzenia wszystkich naszych kanałów i dołączenia do dyskusji. Razem możemy uczynić okolicę jeszcze lepszym miejscem do życia!

Projekt przeprowadzany we współpracy MZK Wejherowo Sp. z o.o. oraz ABI GreenTech Sp. z o.o.